Okmeydanı KBB geçmişten günümüze …

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniği geçmişten günümüze çalışan uzman, hemşire, odyometrist ve personellerinin büyük çoğunluğunun katılımıyla veda yemeği vardı.

Yemekle ilgili tüm fotoğraflara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

İstanbulun en büyük kapasiteli eğitim hastanesi’nin geçmişten günümüze çalışmış olan pek çok kişinin geniş çaplı katılımı yemeğe ayrı bir anlan kattı. Genç asistanlar sadece ameliyat epikrizlerinde isimlerini bildikleri pek çok abi ve ablalarıyla tanışma fırsatı buldular.

Kinik şefi Doç. Dr İlhan Topaloğu’nun emekli olup Yeditepe Üniversitesine geçmesi sebebiyle düzenlenen yemek İstanbulun gözde mekanlarından Tarihi Alibaba Balık lokantasında düzenlendi. Yemek sonrasında geceyi düzenleyen Op. Dr. Önder Doğan’ ın güzel konuşmasının sonrasında İlhan hoca’ ya plaket sunuldu. Daha sonrasında serbest kürsü ile geçmişten günüze klinikte çalışan pek çok kişi bazen duygusal bazende mizahi konuşmalar yaptılar. Özellikle 7 yıl once emekli olan değerli abimiz Op.Dr. Levent Eker’ in konuşması oldukça takdir topladı. Katılanların büyük keyif aldıklarını ifade ettikleri gecenin herkez için anlamı farklı oldu

Bizde buradan SEBAD derneği ekibi olarak İlhan hoca ‘ya yeni hayatında mutluklar ve  başarılar dileriz.

Yorum bırakın

tr_TRTürkçe