Vietnam ve Kamboçya’da idik

Vietnam ve Kamboçya’ da gerçekleşen  “3. Çiğnenmemiş Topraklarda Alerji ve Otorinolaringoloji” toplantısı sona erdi.

Başkanlığını Dr.Cemal CİNGİ’ nin yaptığı toplantı bilimsel oturumları kadar, gerçekleştiği bölgenin etkileyici ortamı ile de beğeni topladı. Siem Reap’teki bilimsel toplamtılarımız oldukça verimli ve faydalı geçti. Ho Chi Minh ‘deki “Choe Ray” hastanesi ziyaretimizde çalışma ortamlarını görmek ve Vietnamlı meslektaşlarımızla tanışmak da oldukça faydalı oldu.
Ayrıca Siem Reap’deki “Kantha Bopha” çocuk hastalıkları hastanesi ve İşitme engelli çocuklar eğitim ve el sanatları merkezlerine ziyaretler yaptık. İşitme engelli çocuklar eğitim ve el sanatları merkezinde , çocukların ürettikleri oldukça başarılı el sanatları ürünleri mevcuttu . Buradaki tüm çocukların işitme cihazlarının olmaması hepimizin ayrıca yüreğimizi burktu. Toplantılara katılan bir meslektaşımızın gezi yazısını okumak için buraya tıklayınız
.
Toplantıya katılan meslektaşlarımız organizasyon nedeniyle Dr.Cingi başta olmak üzere, Bölgedeki meslektaşlarına ve  EA organizayona teşekkürlerini ilettiler. Grup fotoğraflarını orjinal çözünürlükleriyle almak için linki tıklayın ( Fotoğraflar için tıklayın )

Yorum bırakın

tr_TRTürkçe